top of page

İklimsa Yetkili Servisi

Adana İklimsa Klima Servisi sorununuzu hemen giderebilmek adına adresinizi alır almaz size servis çıkartarak probleminizi en hızlı şekilde çözme yoluna gider. Her zaman mutlaka nöbetçi ekip bulundurarak acil durumlarınız için hazır şekilde görev yapmayı bekleyen servisimiz , personellerimizin özverili ve sabırlı çalışmaları ile bu günlere gelmiş ve tüm müşterilerinin takdirini kazanmıştır.
 
İklimsa klimalarınızın montaj, demontaj, yer değişimi , tamir ve bakım işlemleri için bizi arayabilir , sorun yaşadığınız her konuda destek olmamız için talepte bulunabilirsiniz. Bakım işlemi cihazlarımızın olmazsa olmazıdır. Her açıdan fayda sağlayan bu işlemlerin bir çok faydası vardır. En basitinden yüksek performans elde edebiliriz. Soğutma kalitesi yükselir. Arıza açma durumunun önüne geçilir .Çevreye yayılan mikroplar bertaraf edilir. En önemlisi de ürünün ömrü uzar ve enerji tasarrufu sağlarsınız.
Bakımsız cihazlar insan sağlığını son derece ciddi olarak tehdit eder. Filtrelerde oluşan ve üreyen mikroplar çalıştırma işlemi ile beraber bize temas ederler ve bünyemize dahil olarak vücudumuzun direncini kırar ve bizi yatağa düşürürler. İlk başlarda göz kızarması , hapşırma , baş ağrısı gibi belirtiler gösteren bu durum ileri safhalarda önemli ciğer hastalıklarına bile yol açabilir. Bünyemizde bulunan ekiplerimiz ile Adana İklimsa  Klima Servisi olarak kısa süreler içinde ve uygun rakamlarla ilaçlama ve temizlik işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

  • Adana İklimsa Servisi

  • Adana İklimsa Klima Servisi

  • Adana İklimsa Montajı

  • Adana İklimsa Tamiri

  • Adana İklimsa Klima Yedek Parça

  • İklimsa Klima Onarım Merkezi

Adana Klima servisi
Klimanızın arızalı veya kirli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Hiç beklemeyin! Arızalı veya kirli klimayı çalıştırmaya devam etmek, zamanla parçaların daha çok yıpranmasına, küçük maliyetlerle çözülebilecek sorunların çok daha büyük maliyetlere dönüşmesine yol açabilir. Klima Hemen Adananın her yerine klima servis hizmeti veren Adanus Klimayı arayın!
Klima servisini aramam gerekir mi?
Klimanız sıcak hava üflüyorsa veya hiç çalışmıyorsa, Uzman ekiplerle klima servis hizmeti veren Adanus Klimayı arayın!  Sonuçta, sadece sıcak bir günde rahatsız edici bir öğleden sonradan bahsetmiyoruz: Evdeki mutluluğunuzdan ve hızlı bir şekilde ele alınmadığı takdirde sisteminize büyük zarar verebilecek bir sorundan bahsediyoruz. Bu nedenle, sorunların çözümü pahalı hale gelmeden önce tedbir almak akıllıcadır.
Adana klima servisi olarak tam donanımlı gezici servislerimizle size yardım için bir telefon kadar yakınız! Klimayla ilgili her türlü arıza tespitini son teknolojik cihazlarla tespit ederek onarımını yapacak tecrübe ve donanıma sahip olan klima servisimiz 7/24 hizmetinizdedir.

 

bottom of page