top of page

İKLİMSA YETKİLİ SERVİSİ

                                Klima Servisi Olarak Hizmetlerimiz;
 
       Klima tamiri yapan tüm personelimiz gerekli tüm eğitimleri almış ve konusunda uzmandır. Teknik personel seçiminde çok hassas davranan klima tamir servisimiz işe aldığı tüm personelin geçmiş kayıtlarını ve ahlaki durumlarını da araştırarak işe almaktadır.
       Klima bakımı yapmak için adresinize gelen klima bakım servisimiz son teknolojik cihazlarla klimanıza müdahale etmekte ve hata payını sıfıra indirerek size sıkıntısız hizmet sunmaktadır. Klima temizliğinde kullanılan klima ilaçlarımız Sabancı Üniversitesi tarafından geliştirilen ve sağlığınızı düşünen ilaçlar olup kesinlikle merdiven altı tabir edilen hem cihazınıza hem de sağlığınıza tehdit olan klima ilaçlarını asla kullanmamaktadır.
       Klima montaj için gelen ikametiniz gelen yetkili servisimiz alanın büyüklüğünü hesaplayarak ve inceleyerek işe başlar. Daha sonra kapı ve camlardan kaybolacak ısı kaybını hesaplar. Klima montaj aşamasında öncelikle iç ünitenin takılacağı yer kontrol edilir. Yerin sağlamlığı ve boru çıkış hattının önemi göz önünde bulundurularak uygun yer belirlenir. İç ünite yerine montaj edildikten sonra dış ünite için yer belirlenir. Dış ünite için belirlenen konuma iç üniteden boru ve kablo tesisatı çeker. Klima dış ünite montajı için belirlenen yerin sağlamlığı ve havadar bi alan olması önemlidir. Çekilen Bakır boru tesisatı uçlarına havşa açılarak iç ve dış ünite üzerindeki bağlantı noktalarına sağlam bir şekilde sıkılarak monte edilir.

bottom of page