top of page
Bulaşık makinesi.jpg

BULAŞIK MAKİNESİ TAMİR SERVİSİ

  • Her türlü bulaşık makinesi tamiri yapmaktayız.

  • Bulaşık makinesi bulaşıkları kirli mi bırakıyor?

  • Bulaşık makinenize güç gelmiyor mu?

  • Bulaşık makinesi su mu kaçırıyor?

  • Lisanslı ve Nitelikli Teknisyenler

  • Hızlı Geri Dönüş

  • Orijinal Parçalar

       Daha fazla bilgi veya bağımsız bir bulaşık makinesi hizmeti talep etmek için, dostça bir sohbet için servis merkezimizi 0 544 656 92 31 numaralı telefondan aramanız yeterlidir.
       Bulaşık makineleri hayatın birçok lüksünden biridir ve bu nedenle onları günlük mutfak temizlik hayatının önemli bir parçası haline getirir. Kabul edelim, kim bu günlerde elde yıkamak istiyor. Bu nedenle bulaşık makinenizi tam çalışır durumda tutmak, evdeki mutfak temizlik rutininizin günlük işleyişinde önemlidir.
Adana Bulaşık Makine Servisi  uzun yılların deneyime sahiptir.
       Teknisyenlerimiz tam nitelikli, lisanslı, katı davranış kurallarına bağlı ve Brisbane genelinde ev tipi bulaşık makinelerinin onarımı alanında onlarca yıllık bilgi ve uzmanlığa sahiptir.
Arçelik, Vestel, Changhong , Aeg , Beko , Toshiba , Daewoo , Maytag , Baumatic , Chef , Dishlex , Electrolux , Kelvinator , Speed ​​Queen , Westinghouse , Hoover , Andi , Bosch , Euro , Euromaid gibi önde gelen üreticilerin en çok bilinen bulaşık makinesi markalarını onarıyoruz. Fisher & Paykel , Haier , Kleenmaid , LG, Samsung , Simpson ve Whirlpool .
        Adana Bulaşık Makinesi servisi  bulaşık makinenizin artık ekonomik olmaması durumunda, her zaman dürüst tavsiyelerde bulunacak ve mevcut seçenekleriniz hakkında sizinle konuşacaktır.
      Güler yüzlü bulaşık makinesi tamir teknisyenlerimiz, tamir ettirebilir ve bulaşık makinenizin kısa sürede yeniden yeni gibi çalışmasını sağlayabilir.
       Söz verdiğimiz saatte adresinize geliyoruz bulaşık makinenizin servis profesyonellerimizin yetenekli ellerinde olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bulaşık makinesi onarımlarının zamanında, nazik ve profesyonel bir şekilde yapılmasının ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

bottom of page